Stroje kąpielowe w WKC2!

Na to czekaliśmy wszyscy!  Najnowszy numer Famitsu ujawnia, że w drugiej części White Knight Chronicles nasz awatar będzie mógł nosić strój kąpielowy (dla kobiet będą oczywiście dwuczęściowe!). Jakby tego było mało, Famitsu pokazało kilka z nich! Niestety nie mam skanów magazynu, ale jak tylko dostanę je w swoje łapki, zaraz Wam je pokażę!

Ok, a teraz trochę bardziej na poważnie. Oprócz niesamowitej nowości jaką będą wyżej wymienione stroje kąpielowe, jest jeszcze inna rzecz o której warto wspomnieć.

Jak wiadomo Ci, którzy ukończyli WKC1 i zachowali save będą mieli możliwość przeniesienia swojego awatara do drugiej części gry. Okazuje się, że to jednak nie wszystko. Przenosząc naszą postać dostaniemy możliwość całkowicie ją zmienić, od imienia zaczynają, na wyglądzie i płci kończąc.

Oprócz tego dostaniemy również możliwość umieszczania statuetek potworów w swoich miastach w georamie. Podobno ma być ich mnóstwo, ale po co tak naprawdę tam będą? Na razie nie wiadomo. Kolejną nowością mają być gildie (o ile dobrze zrozumiałem, nie mam pewności).

Premiera WKC2 w Japonii już za tydzień! :) A my tradycyjnie czekamy.

Źródło: Andrisang

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s