Trzy nowe gry od Nippon Ichi?

Nippon Ichi, znany głównie z gry Disgaea, czyli hardcorowego, taktycznego, japońskiego erpega, ma w planach wydanie trzech gier, gdzie:

Jedna z nich ma się sprzedać w milionie kopii, druga osiągnąć pierwsze miejsce w rankingu satysfakcji czytelników Gemaga, a trzecia zebrać najlepsze noty od magazynów zajmujących się grami.

Jak widać wysoko mierzą. Czy uda im się to osiągnąć? Szczerze wątpię patrząc na dotychczasowe gry NI, które co prawda były całkiem niezłe, ale trafiały raczej do mniejszego grona, a ich sprzedaż nigdy nawet nie zbliżyła się do 1mln. Co nie zmienia faktu, że trzymam za nich kciuki i czekam na kolejne informacje.


Źródło: http://www.andriasang.com

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Trzy nowe gry od Nippon Ichi?

  1. Będę miał ubaw gdy okaże się że w prace nad którąś tych gier zaangażowany jest Sakaguchi. :P Na razie żartuję, ale gość spalony jest chyba w Microsofcie i w Bandai Namco dlatego nie wydaje mi się to takie nieprawdopodobne. Poza tym szef NI raczył hajpować niedawno, że współpracuje z kimś poważnym. Ewentualnie pozostaje jeszcze AQ Interactive gdzie był swego czasu udziałowcem (?).

  2. @Enkidou- W sumie chyba nie powiedzieliby tego wiedząc, że nie są w stanie zrobić nic więcej niż kolejną, trafiającą do małego grona grę 2D. Także czekamy :O
    @Shenmue- Bo i zbytnio znani nie są :D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s