Tryb Online w White Knight Chronicles

Dzisiaj zabiorę się za jedną z gier, na które czekam najbardziej- White Knight Chronicles.

Znalazłem  artykuł o jednej z opcji, którą daje  tryb online w tej grze i postanowiłem go przetłumaczyć; albo raczej opisać najciekawsze rzeczy jakie (moim zdaniem) w nim są :)

Tryb Online w White Knight Chronicles

Tryb Online w White Knight Chronicles odblokowujemy po skończeniu pierwszego rozdziału (Co powinno potrwać kilka godzin). Dzięki temu postać, którą stworzyliśmy w trybie singleplayer, będziemy mogli przenieść w tryb online, gdzie czeka na nas 50 zadań (nie licząc tych do ściągnięcia jako DLC), które będziemy mogli wykonywać sami, lub ze znajomymi (W sumie najwyżej 4 osoby).

wkc

Są dwie główne części trybu online- GeoNet i Georama. W tym pierwszym będziemy mogli  wysyłać wiadomości do innych graczy, rozporządzać swoim profilem, blogiem itd. W georamie natomiast możemy budować osadę dla naszego awatara. Zaczynając od wybrania terenu i posadzenia drzew do stawiania domów, wiatraków, fontann i tym podobnych. Możesz też zapraszać znajomych do swojej wioski a Ci robić zakupy w sklepach prowadzonych przez NPC, których wcześniej namówiłeś do zamieszkania w swojej osadzie. Każdy z tych NPC  ma określone umiejętności i ich poziom.

wkc2

Trzeba też napisać, że budowanie własnej osady dopiero zostanie dodane do gry i bynajmniej nie wygląda to na dodatek robiony na szybko. Level 5 podczas prezentacji w ciągu kilku sekund potrafiło wybudować  ciekawe rzeczy, a wszystko wyglądało naprawdę ładnie i szczegółowo. W wiosce może przebywać maksymalnie 12 osób chociaż, tak jak napisałem wcześniej, zadanie może wykonywać najwyżej 4.

Premiera gry w Europie i USA na początku przyszłego roku (Mówi się o lutym). Nasza wersja będzie wzbogacona o LiveChat (którego do tej pory nie było), możliwość budowania osad i prawdopodobnie DLC, które do tej pory wyszły w Japonii.

Źródło: ign.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s